Beykoz Tıkanmış Lavabo Açma
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Beykoz Tıkanmış Lavabo Açma

Ana Sayfa > GENEL > Beykoz Tıkanmış Lavabo Açma

Beykoz Tıkanmış Lavabo Açma

Beykoz Tıkanmış Lavabo Açma Firması

Beykoz tıkanmış lavabo açma işlemlerine duymuş olduğumuz gereksinim ile hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan tesisatçılar konusunda iyi seçimler yapmak çok daha doğru olmaktadır. Gün içerisinde en fazla kullanmış olduğumuz lavabolar özellikle dış mekanlarda temiz ve hijyenik olması açısından önemsediğimiz bölgeler olmaktadır. El ve yüz temizliğimizi yapmış olduğumuz yada kişisel bakımlarımızda tercih ettiğimiz lavabolar da bu kullanımlar sırasında birçok farklı maddeyi de atmaktayız. Özellikle yoğun bir şekilde lavabo giderinden atılan saç kılları borunun hasarlı yada pas tutmuş bölgelerinin etrafında yavaş yavaş dolanarak bir yumak gibi büyüyüp diğer maddeler ile eklendiğinde suyun ve maddelerin akışının daha yavaş olmasına neden olur. Bu durumda zaten kısa zaman içerisinde lavabodan sızan pis suların hatta saç kıllarının bile gün yüzüne çıkmasına neden olarak mide bulandırıcı görüntülerin oluşmasını sağlar.

Bu tarz durumlar kullanmış olduğumuz pompa yada uzun ince teller genellikle pisliğin daha fazla yüzeye çıkmasına neden olacağı için Beykoz tıkanmış lavabo açma servislerimizi arayarak destek almanız daha doğru olacaktır. Lavabonun pimaş borularına bağlanmış olan gider borularında daha çok tıkanmanın oluşması dar olmasından kaynaklı daha çok kırılma ile önüne geçilmesine neden olmaktaydı. Bunların hepsine bir son veren Beykoz tıkanmış lavabo açma işlemlerin de daha kaliteli çözümler üretmektedir. Lavaboda yada etrafında ki alakasız birçok noktanın zarar görmesini engelleyerek lavabo giderinden içeri sokulan görüntüleme özelliğine sahip kameralı robotlar yardımıyla başlayan modern işlemler aynı kalitede işlemin sonuçlanana kadar devam ettirilmesi sağlanır. Uygulanan kamera sistemi ile sadece lavabonuzda meydana gelen tıkanma değil borularınız da oluşan hasarların da tespitleri yapılarak ağır hasarlı durumlarda Beykoz tıkanmış lavabo açma ustalarımız ile onarımı hızlı ve hatasız bir şekilde yapılır.

Beykoz tıkanmış lavabo açma işlemlerinde en çok tıkanmanın yaşandığı nokta genellikle lavabonun hemen alt kısmında bulunan kıvrım noktaları olan tabir V bölgesi olmaktadır. Buranın hem dar hem de engebeli olması nedeniyle gün boyunca atılan maddelerin birikmesi bir müddet sonra tıkanmaya neden olmaktadır. Çünkü kullandığımız lavabolar hem el hem de yüz temizliğimizin saç yada sakal olarak kişisel bakımlarımızı yaptığımız bu işlemler sırasında en yoğun atılan saç kıllarının tıkanmaya büyük etkisi olmaktadır. Oluşan bir tıkanma durumunda da kullanılan robotla sayesinde en zor yada dar bölgelerde oluştuğuna bakılmaksızın ne lavaboda ne de duvarların hiçbir noktasında kırılma gibi durumların yaşanmasına izin verilmemesi Beykoz tıkanmış lavabo açma işlemlerinin en fazla tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.

Beykoz tıkanmış lavabo açma işlemi eski yöntemlerle bir kabus gibi bütün bir günümüzü mahvetmekteydi. Hem zeminde meydana gelen kırılmalar hem de mutfak dolaplarında veya lavabolarda oluşan hasarla lavabo açma işlemini baya bir masraflı olmasını sağlamaktaydı. Artık ekstra paralar ödemeden çok cüzi fiyatlarla hem de hiçbir bölgeye zarar vermeden tıkanmış lavabo açma işlemi yapılmaktadır. Tesisatçı firmaların yurt dışından özel olarak getirdikleri bu cihazlar görüntüleme özelliğiyle kırma işlemini sıfıra indirmektedir. Cihazların ucunda bulunan kalın teller yardımıyla uygun bir noktadan gider borularına girilerek tıkanıklığın meydana geldiği yer en kısa sürede tespit edilerek hiçbir şekilde kırma işlemi yapılmadan boruların içine hapsolmuş bütün pislikler temizlenmektedir.