Görüntülü Boru Hat Tespiti
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 96 17 - 0532 723 90 78

Görüntülü Boru Hat Tespiti

Ana Sayfa > GENEL > Görüntülü Boru Hat Tespiti

Görüntülü Boru Hat Tespiti

Görüntülü Boru Hat Tespiti Uzmanı

Görüntülü boru hat tespiti genellikle eskiyen ve yoğun derece de kırıkların oluştuğu varsayılan bölgeler de yapılan işlemlerden biri olmaktadır. Gider borularının sağlıklı olması aslında sağlıklı bir kullanım için şart olan noktalardan biri olmaktadır. Fakat biz çoğu zaman yapmış olduğumuz hatalar ile bu durumun ortadan kalkmasına neden oluyoruz. Özellikle mutfak gider boruların da kısa zaman içerisinde yaratmış olduğumuz olumsuzluklar çok fazla miktarda olmaktadır. Nedeni ise dökülen yağlı ve oldukça pis yemek artıkları yada çay artıkları gibi boru hattının kısa zaman da kireç oluşumuna neden olacak etkiler tıkanmaya neden olur. Sizin aslında suyla beraber atmış olduğunuz yağlı artıklar borunun da yağ bağlamasına neden olarak çok kolay kireç oluşumuna neden oluyor. Kireçli olan bölgelerde de zamanla meydana gelen aşınma ve kırılmalar bazı zamanlar tamamen koparak hattın kayması gibi yada tıkanma probleminin oluştuğu bölgeler de görüntülü boru hat tespiti işleminin yapılması gerekir.

Bu noktada önemli olan kullanılan cihazların kalitesi olmaktadır. Firmamız tarafından sırf bu işlemlerin yapılmasına özel getirmiş olduğumuz görüntülü robotlar sayesinde görüntülü boru hat tespiti yapmak sadece dakikalar içerisinde mümkün olmaktadır. Sorunlu olduğu belirlenen noktaların uygun bir bölgesinden içeri gönderilen bu robotlar sayesinde artık gider boruların içerisinde meydana gelmiş olan her türlü problemin hatasız bir şekilde belirlenmesi sağlanarak uygulama yapılacak olan bölgeler noktasal olarak belirlenmektedir. Belirlenen bölgeye ulaşarak öncelikle hattınız da meydana gelen problemlerin saptaması yapılarak en kalıcı sonuçlar için firmamızın işinin ehli ustalarımız sayesinde gerekli çözümler belirlenir. Bu şekilde yapılan görüntülü boru hat tespiti işlemlerin de giderler üzerinde gerekli onarım yaptırılarak %100 kalıcılık hasarsız bile şekilde sağlanmış olur.

Görüntülü boru hat tespiti gibi işlemlerde yaşanan sıkıntıların hepsine son veren cihazlar ile artık zor sorun diye bir olgunun ortadan kalkmasına neden olmaktadır. Özellikle bu konuda yaşanan en büyük sıkıntılar arasında gider borularına ulaşılırken yaşanan sorunlar ve saatlerce süren kırma işlemleri yer almaktaydı. Fakat görüntülü boru hat tespiti hizmeti sunan firmamız sayesinde artık bu tarz kırma ve dökme işlemlerinin hiçbiri oluşmadan tamamen doğru bir şekilde içten yapılan müdahaleler ile hattınız tespiti yapılmaktadır. Bunun için uygun bir nokta seçilerek içeri gönderilen cihazlar ile borunun her noktasının en ince ayrıntısına kadar tespit edilmesi hem çok kolay hem de zahmetsiz olması görüntülü boru hat tespiti işlemlerinin en çok tercih edilme nedenler arasında yer almaktadır.

Görüntülü boru hat tespiti çağımızda gelişen teknolojinin bize sunduğu en büyük nimetlerden biridir. Bu işlem sayesinde hiçbir şekilde etrafa zarar vermeden ve hattınızda kırılma işlemi yapılmadan tıkanıklık sorununuz en mükemmel şekilde tespit edilmektedir. Bu işlem sırasında ilk önce hattınızda bulunan pis ve temiz su giderleriniz kontrol edilerek sorunun yeri ve oluştuğu yer en doğru şekilde tespit edilmekte ve o bölgeye ulaşmak için cihazların ucunda bağlı bulunan özel kalın teller sayesinde uygun bölgelerden girilerek bütün pislikler temizlenerek görüntülü boru hat tespiti tamamlanmış olmaktadır. Tabi ki bu işlemi yapan ustalarımız da bu konuda en iyi eğitimi almış ve kalıcılığı ilke edinmiş bir titizlikle çalışma yaptıkları için her geçen gün daha fazla tercih edilmekte yaygınlaşmaktadır.