Kırmadan Lavabo Açma
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Kırmadan Lavabo Açma

Ana Sayfa > GENEL > Kırmadan Lavabo Açma

Kırmadan Lavabo Açma

Kırmadan Lavabo Açma Ücretleri

Kırmadan lavabo açma gibi aslında çok da doğru olmadığını düşünen birçok müşterimizin bizleri tercih etmesi kaliteli onarımlar için atılmış en doğru adım olmaktadır. Lavabo giderleri en fazla tıkanmanın meydana geldiği noktalar olmaktadır. Hem lavabonun pimaşa bağlanan kısmının kıvrımlı ve dar olması hem de dar bir yapı içinde olması atılan bazı cisimler ile tıkanmanın daha kolay oluşmasına neden olmaktadır. Genellikle lavabodan düşürülen küpe yada benzeri cisimler, saç, kıl gibi boruya yapışma özelliği çok fazla olan maddelerin özellikle borunun iç bölgesinin baya hasar görmüş giderler de yavaş yavaş birikmesine ve bir top gibi katılaşmasına neden olur. Bu durumda sık sık tıkanma sorunları ile karşılaşmanızı sağlar. Aslında burada uygulanan işlemlerin de tıkanıklık giderilse de aynı şekilde kullanmaya devam edeceğimiz giderler de tekrar atılan maddelerin etkisi ile tıkanma oluşur.

Bu yüzden sadece tıkanıklık açma değil aynı zaman da borunun gerekli bölgelerinin onarımı da son derece gerekli olmaktadır. İşte bu noktada en profesyonel hizmeti gönül rahatlığı ile tercih edeceğiniz firmamızda hem kırmadan lavabo açma hizmeti hem de borularda uygulanan kalıcı onarımlar ile uzun süre sorunsuz kullanım için ideal seviyeye gelmektedir. Lavabonun hiçbir bölgesini kırmaya ihtiyaç duyulmadan yapılan bu işlemler de giderden içeri gönderilen tıkanıklık açma robotları ile son derece dikkatli bir şekilde başlayan tıkanıklık onarımları ile biriken bütün maddelerin bu sayede kanala tahliyesi sağlanır. Yapılan bu kırmadan lavabo açma işleminden sonra temizlenen borularda uygulanan görüntüleme işlemleri ile hasarlı bölgelerin noktasal olarak bulunması ve aynı zamanda da giderilmesi sağlanır. Artık kırmada lavabo gideri açma işlemleri son derece kolay.

Kırmadan lavabo açma gibi durumlarda genellikle lavabonun pimaşlara bağlanan kıvrımlı bölgesinde oluşması bu bölgenin dar olmasından kaynaklı olmaktadır. Atılan büyük cisimlerin bu bölgelerden geçmesinde meydana gelen yavaşlama diğer maddelerin de eklenmesi sonucunda lavabo tıkanması gibi sorunlu problemlere neden olarak çözümü boyunca da lavabonun kullanılamaz hale gelmesine neden olmaktadır. Bu nedenle de onarımı konusunda aceleci davranarak yapmış olduğunuz yanlış seçimlerin vermiş olduğu can sıkıcı durumlardan biri de boş yere mahvolan banyolarınızı görmekten başka bir durum olmamaktadır. Yaşanan tıkanıklık sorunları karşısında hiçbir sorun yaşamanıza izin vermeden tamamen profesyonel yöntemler ile kalıcı çözümler sunan cihazlarımız ile kırmadan lavabo açma işlemleri çok daha doğru sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

Lavabolar gün içinde mutfak ve banyolarda sık sık kullanılan alanlardır. Bu sebeple tıkanıklık oluşması muhtemel bir durumdur. Lavaboların tıkanması işlevini engeller ve bunla birlikte birçok olumsuz sonuç doğurur. Kırmadan lavabo açma işlemi günümüz de işinin ehli firmalar tarafından pratik ve temiz bir şekilde halledilmektedir. Kırmadan lavabo açma işlemi ilk olarak kamera ile borunun içinin gözlenmesinde başlamaktadır. Kamera yardımıyla lavabonun yani giderin borusunun ne sebeple ve tam olarak nerde tıkanıklık meydana getirdiği tespit edilmektedir. Daha sonra kırma gibi işlemler yapmadan robot gönderilmektedir. Borunun içine gönderilen robot atıkları parçalayarak ana kanala gönderilmesini sağlamaktadır.