Kırmadan Robotla Kanal Açma
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Kırmadan Robotla Kanal Açma

Ana Sayfa > GENEL > Kırmadan Robotla Kanal Açma

Kırmadan Robotla Kanal Açma

Kırmadan Robotla Kanal Açma Şirketi

Daha başlığı okur okumaz kırmadan robotla kanal açma işlemi nasıl mümkün olurmuş ki diyerek dikkatli bir şekilde bu yazıyı okuyacağınızdan eminiz. Kanal bölgeleri evimiz de kullanmış olduğu giderlerden atmış olduğumuz bütün pisliklerin sağlıklı bir şekilde tahliyesinin yapıldığı bölgeler olmaktadır. Sürekli devam eden bu işleyişte bazı durumlarda eskimeye bağlı yaşanan hattın kırılması yada kayması gibi nedenler tıkanmaya en büyün etken olarak gösterilse hiç de yanlış olmamaktadır. Tabi meydana gelen tıkanma ile evimizin görmüş olduğu birçok zarar olmaktadır. Fakat tıkanmanın kanaldan birikerek gider seviyesine gelmesi sırasında ki arada geçen süre tamamen binanızın temelinde yaşanacak sıkıntıları oluşturur. Biriken suların tahliye olmadan birikmesi bir müddet sonra duvarın suyu çekmeye başlaması ile azalmaya neden olması aslında çok kötü sonuçlar doğurmaktadır.

Sürekli suyun çekilmesini sağlayan duvar da meydana gelen ıslanmanın sürekli artması kısa zaman da daha geniş alanlar da çürümeyi başlatan bir etkidir. Çoğu durumda evin yıkım kararına neden olan kanal tıkanmaları fark edildiği anda müdahale edilmesi gereken önemli bir problem olmaktadır. Hem hasarsız hem de kalıcı bir şekilde çözüm arayanların en doğru adreslerinden biri olan kırmadan robotla kanal açma servislerimiz uzmanlaşan ekiplerimiz ve teknik açıdan kullandığımız cihazlar ile son derece kolay ve etkili olmaktadır. Kanalın saatlerce kırılması gibi meziyetli işlemlere yer verilmeden sadece logar kapağının kaldırılması yeterli olmaktadır. Bu noktadan içeri gönderdiğin kalın teller ile yapılan kırmadan robotla kanal açma aynı zaman da tıkanan giderlerin de açılmasını sağlayarak aynı anda iki noktada onarım yapmaktadır. Kırmadan robotla kanal açma işlemleri sayesinde kısa sürede çözüm bulacağınız kanal tıkanmalarında etkili çözümler de profesyonel ekiplerimiz de birinci sırada yer alarak her gün daha fazla noktada hizmet vermekteyiz.

Kırmadan robotla kanal açma gibi durumların uygulanmasını sağlayan en teknolojik cihazlar ile sadece içeriden yapılan müdahaleler ile çok daha doğru işlemlerin yapılmasını sağlamak sadece birkaç saat sürmektedir. Bilgisayar teknolojili kamera özelliği olan bu cihazların kanalın uygun bir noktasından içeri sokulması ile başlanan görüntüleme özellikleri ile her noktanın incelenmesi sırasında yüzeyden detektörler ile yapılan tespitler ile hiçbir hata payına yer vermeden meydana gelen tıkanıklığın noktasal olarak belirlenmesini sağlamaktadır. Belirlenen bölgelerde tıkanıklığın giderilmesi için içeri gönderilen kalın hortumların tıkanmanın açılması boyunca maddelerin parçalanmasına devam etmesi ile sorunsuz bir şekilde kırmadan robotla kanal açma işleminin uygulanması sağlanmış olur.

Kırmadan robotla kanal açma özellikle lavabolar da bulunan yer süzgeçlerinden pis olarak dışarı vurur yada tuvaletlerden su döktüğümüz zaman pis su olarak daha fazlalaşarak dışarı taşma yapmaktadır. Bu yüzden hem görsel açıdan hem kokusal anlamda kötü görüntülere ve kokulara neden olmaktadır. Eğer binamız eski yapılı bir binaysa kanal açma işlemine ihtiyaç duymadan birkaç kere yapacağımız görüntüleme işlemiyle tıkanıklığın oluşmasına izin vermemiş oluruz. Fakat kanal tıkanıklığı gibi ir durumla karşılaştığımız da artık yapacak bir şey yoktur ve görüntüleme yapabilen cihazları kullanan tesisatçıları aramamız gerekmektedir. Bu cihazlar sayesinde hem kanalda oluşan sorunu görebiliriz hem binalarda oluşan tıkanıklığı gidermiş olursunuz.