Lavabo Açma
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Lavabo Açma

Ana Sayfa > GENEL > Lavabo Açma

Lavabo Açma

Kırmadan Lavabo Açma

Lavabo açma işlemlerinin çoğu zaman oluşma nedeni pimaşa bağlanan kısmının darlığından kaynaklanır. Böyle bir durum karşısında lavabonun hemen alt kısmının kırarak ulaşılan pimaş bağlantı noktaların da pisliğin temizlenmesi tekrar kullanıma hazır bir hal almasını sağlar. Bu zamana kadar hep gördüğümüz işlemler bundan farksız değildi. Fakat artık bu denli kolay bir sorunun giderilmesin de dahi kırılmaya ihtiyaç duyulan lavaboların görüntüsünü bozacak işlemlere son vermeniz vakti. Büyük nezih mekanların her tıkanma sorunun da değiştirmek zorunda kaldığı lavaboların önüne geçiyoruz. Lavabo açma işlemini ister kolay ister zor olsun her durumda kırılmadan açılma garantisi ile en doğru noktalardan yaptığımız müdahaleler ile daha kolay bir hal almasını sağlayıp robotlar ile tüm maddeler pimaştan geçiriliyor. Bunun için de parçalama yöntemi kullanılmaktadır.

Bu parçalama yapılırken robotlar uçlarında yer alan hilal şeklinde kanca boruya zarar vermeyecek büyüklükte olup en sert maddeyi bir anında parçalayıp lavabo giderinden geçici hızlandırmaktadır. Lavabo açma işlemin yaparken karşılaşılan durum tıkanan maddelerin pisliği değil biriken suyun da yanlış müdahale ile tüm alana dolarak pis görüntüler oluşturması tecrübesiz ustalar nedeniyle zaman zaman başımıza gelebiliyor. Yapacağımız bir şey olmadığı için mecburen bu duruma katlanmak zorunda hissediyoruz kendimizi. Oysa lavabo açma yöntemini geliştiren firmamız da böyle sorunlar yaşamadan tüm tıkanma durumlarının giderilme garanti altında verilmesi artık yapılan yanlış tercihlere dur demenin vaktinin geldiğini gösteriyor. Her yerde yazılan kırmadan dökmeden lavabo açma yazılarına aldanmayın. Bizi arayın robotlar ile yaptığımız lavabo tıkanıklığı açma işlemin de hiçbir pürüz çıkmadan uygulayalım.

Lavabo açma bazen ihtiyaç duyulan bir işlem olmaktan çıkarak hayatımızın mahvolmasına neden olabiliyor. Çektiğimiz birkaç günlük sıkıntı hani ömrümden 1 sene aldı denilir ya aynı onun gibi bir etki yaratabiliyor. Lavabo gideri tıkandığı an itibariyle beraberin de birçok problemi getiriyor. En baş da etrafta hissedilen pisliklerin nereden çıktığını anlayamazsınız. Bir sabah kalkmışsınız ki giderde biriken tüm maddeler yavaş yavaş yüzeye doğru taşmış ve oldukça mide bulandırıcı bir görüntü oluşturur. Böyle bir durumda refleks olarak hemen elimize maşrapa alıp tuvalete dökeriz. Aslında burada tıkanmaya neden olan maddeleri tuvaletten atmak ne kadar doğru biraz tartışılır fakat dediğim gibi tüm bu işlemler bir anlık refleks ile yapılan uygulamalardır. Peki hiç böyle işlemlere kalkışmadan hemen bizleri arasanız daha iyi değil mi? Aradığınız an itibari ile hareket geçen onarım ekiplerimizin size ulaşma süresi düşündüğünüzden çok daha kısa bir süre alır.

Gelip hemen müdahale ederek lavabo açma işlemine geçen onarım ekiplerimiz ile giderilemeyecek bir tıkanma durumu asla olamaz. Tıkanıklık tespit edici robotlar ile en son noktada bölgeye kadar tarama yaparak her nokta dikkatle izlenir ve böyle tıkanan nokta doğru bir şekilde tespit edilir. Lavabo açma işlemini yaparken tüm pislikler giderden temizlenmeden tıkanmaya neyin neden olduğunu belirleyemeyiz. Bu nedenle de önce giderde ki tüm pislikler temizlenir ardından tıkanmanın nedenleri tek tek tespit edilir. Birbirini takip eden işlemler ve cihazların sağladığı kolaylıklar ile oldukça pratik çözümler ile sonuca ulaşan ekiplerimizin sağladığı faydalardan mutlaka yararlanmalısınız. Sonra başka yerler de yaptığımız lavabo açma işlemi hakkında ki olumlu geri dönüşleri duyduğunuz da yanlış tercihler ile evinize verdiğiniz zarardan dolayı pişman olabilirsiniz.