Lavabo Tıkanıklığı Açma
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ana Sayfa > GENEL > Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma sırasında kullandığımız lavabo açıcılar bizim yararımıza değil aksine sorun oluşturan maddelerden başka bir etki yapmaz. Tuz ruhu, kezzap gibi yanıcı etkisi olan madde özellikli bu ürünleri lavabolardan dökerken temizlik borunun erimesine neden oluyoruz. Zamanla eriyen borunun belli kısımların da sadece tıkanıklık ile değil su kaçağı gibi durumları da baş göstermeye başlar. Hiçbir şekilde sağlıklı bir yöntem olmayan bu işlem yerine tesisatçı firmaların özellikle kurumsal logolu hizmet verenlerin teknoloji ile iç içe olan çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Düşündüğünüzden çok daha modern ve teknolojik çözümler ile gider borularının içerisine girmeyi başaran bu cihazlar ile tıkanıklık açmak oldukça kolay. Nasıl mı? Giderden içeri sokulan cihazlar ile tabi ki.

Sadece lavabo tıkanıklığı açma işlemi olarak değil hattınız da meydana gelen önemli bir sorun düşüncesi ile hareket ederek çözüm bulmaya çalıştığımız tüm sorunlarınız için en ince ayrıntısına kadar özen gösterilir. Lavabo açıcı toz gibi ürünlerden umduğunuz tıkanıklık açma etkisine gerek duymadan bizim cihazlarla yapılan lavabo tıkanıklığı açma işlemini tercih etme vakti. Bu cihazlar ile lavabonun pimaşa ulaşan noktasının kırılmasına duyulan gereksinim tamamen ortadan kalkarak içeri de görülen tüm ayrıntılara bize tıkanıklık problemlerinin  nedenlerini en doğru şekil gösterir. Bu yöntemler ile olduğundan daha kolay bir yöntem ile tespit ettiğimiz tıkanıklığı aynı kolaylıkla çözüme ulaştırarak hiçbir noktaya zarar vermeden açıyoruz. Uygulanan bu işlemler dışında sizi lavabo tıkanıklığı açma işlemin de kalıcı çözümler sunacak daha farklı bir işlem olduğunu düşünmüyorum. Bizi tercih edin yada etmeyin fakat yaşadığınız tıkanma sorunları için mutlaka makine kullanımını tercih edin.

Lavabo tıkanıklığı açma süreçlerin de gittiğimiz de hep görürüz ki ev sahipleri kendi yöntemleri ile açmaya çalışmışlardır. Bunun için kullanılan uzun ince teller ve pompa en sık tercih edilen açma yöntemidir. Bunun kar etmediği zamanlar da tıkanıklık açıcı tozlar devreye girer ve oldukça yoğun miktarda dökülmesi ile tıkanıklığın açılması beklenir. Oysa bunların hepsi çözümsüzlük içerisinde çözüm aramaya benzer işlemlerdir. Bu kadar efor ve hareket ederek kendinizi yormaya ne gerek var. Eğer lavabonun ve etrafının kırılmasını istemiyorsanız bunun sunan firmalar size oldukça yakın ki şu anda okuduğunuz yazı da bunlardan biridir. Lavabo tıkanıklığı açma sırasın da en çok pimaşa bağlanan noktalar da zorlanılır. Dar ve V şeklinde bir yapıda olması bizi oldukça zorlar. Bunun için kırarak onarımı daha kolay bir hale getirmeye çalışırız. Yapılan bu işlemlerin hiçbiri doğru değildir.

Kurulduğumuz ilk andan itibaren hiçbir zaman bu yöntemleri kullanmayı istemedik ve gelişen teknolojinin sağladığı kolaylıklardan yararlanmak için lavabo tıkanıklığı açma sırasında kırmadan onarım yapmamızı sağlayacak tüm ekipmanları avrupadan ithal ettik. Giderde oluşmuş tıkanıklığın nedeni ister atılan maddelerin yoğunluğundan kaynaklansın ister oluşan bir kırılmadan her durumda çözüm bu robotlar da saklı. Kırmadan onarım gücümüz ile açtığımız tıkanıklığın sizin de emin olmanız için robotlar ile yapılan işlemlerin sonrasında içeri gönderilen kameralar ile sizin de hattın içerisinde temizlenen noktayı görmeniz sağlanır. Bu sayede gerçekten tıkanıklığı açtılar mı? Gene tıkanır mı? Gibi düşünceler ile sürekli huzursuz bir şekilde giderlerinizi kullanmak zorunda kalmayın. Tabi ki tıkanıklık açıldı diye kullanıma dikkat etmeyeceğimiz anlamına gelmez. Onarımlar ne kadar kolay olsa da lavabo tıkanıklığı açma süreci her zaman bizi tedirgin eder. Bunu yaşamamak için bundan sonra ustalarımızın söylediklerine dikkat etmekte fayda var.