Mutfak Tıkanıklığı Açma
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Ana Sayfa > GENEL > Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak Tıkanıklığı Açma Ücreti

Mutfak tıkanıklığı açma birçok ev hanımının rahatlıkla yapabildiği bir işlem olmaktadır. Tabi ki bu işlem mutfak lavabosunun altında ki meydana gelen tıkanıklık durumları ile sınırlı olmaktadır. Mutfak giderlerin de yaşanılan bu tıkanma durumları aslında yemek yaparken yada bulaşık yıkama durumunda aniden meydana gelen durumlardır. Yoğun miktarda çay artığının bir anda musluktan dökerek gitmesini sağlarken birçok kez tıkanmaya şahit olmuşsunuzdur. Üstelik bu durumda oluşan tıkanma sırasın da biriken çay artıklarının yağlı bir suyla karıştığını görürsünüz. Görülen bu durum borular da meydana gelen yağlanmayı gösterir. Bir tesisatçı olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki mutfak tıkanıklığı açma işlemin de en çok karşılaştığımız sorun borular da oluşan yağlanma ve bunun sonucun da kireç tutan noktalardır. Yoğun miktarda yağlanmanın meydana geldiği noktanın tıkanıklığı gidermek sorunu çözmez.

Mutlaka boru yıkama işlemi yapılmalıdır. Bunu yapmak için tıkanıklık açıcı robot olarak son zamanların en çok rağbet gören makineleri ile tıkanıklığınız giderildikten sonra rahatlıkla kullanıma devam etmeniz sağlanır. Mutfak tıkanıklığı açma işlemi diğer tıkanan noktalardan daha kolay açılır. Dökülen maddelerin yemek artıkları ile sınırlı olması tıkanmanın daha yumuşak bir hal içerisinde robotlar ile küçük bir müdahale sonunda zorlanmadan açılır. Asıl önemli olan tıkanıklık açma işlemi uygulandıktan sonra hattınızı daha dikkatli kullanmaktadır. Yağlı yemek artıkları ve kuru yemiş kabukları gibi sert cisimleri giderden atarak tekrar tıkanmaya meyil vermemek gerek. Tekrarlayan kimi tıkanmalar da ustalarımızın borunuzun içerisinde ki maddeleri iyi temizleyicisinden kaynaklanır. İşte burada da mutfak tıkanıklığı açma işlemi için tercih ettiğiniz iyi bir tesisatçının payı vardır. Yanlış yerlerde zaman kaybetmeyin çünkü tıkanıklık açma bizi uzmanlığımız.

Mutfak tıkanıklığı açma işleminin zahmetli bir onarım sürecine çeviren aslında tıkanma değil borunun içerisin de yoğun derece de bulunan yağlanmadır. Oluşan yağlanma borunun içerisinden geçen tüm maddeleri yavaşlatarak belli noktalar da birikintiler oluşturuyor. Aslında mutfak giderlerinin bu denli sorun oluşturacak yapısını kendi elimizle oluşturuyoruz. Döktüğümüz yağlı sular siz üzerinden ne kadar su dökseniz de giderin içerisinde kalıyor ve kirece dönüşüyor. Mutfak tıkanıklığı açma işlemi diyerek ten gittiğimiz birçok ev de karşılaştığımız bu sorunların kalıcı çözümleri bulduk. Tıkanıklık açma işlemini yaptıktan sonra boruların içini yıkayarak dökülen maddelerin de akış hızını daha hızlı bir hale getirdik. Bu sayede tıkanmanın tekrar oluşumuna izin vermiyoruz. Bu işlemleri yapmak için özel üretilen robotlar ile çalışan ekiplerimiz sayesinde artık kırmaya, dökmeye son veriyoruz.

Uygun bir noktadan içeri gönderdiğimiz kameralar ile detaylı olarak alınan görüntüler doğrultusunda tıkanma noktasal olarak bulunur ve hangi alan içerisinde sınırlı kaldığı belirlenir. Müdahale edilmesi daha kolay bir hale gelen tıkanma artık bizim için giderilmesi oldukça kolay olur. Mutfak dolaplarının en çok zarar görmesine neden olan mutfak tıkanıklığı açma dışarıdan uygulanan müdahaleler ile bu şekilde zarar verebilir. Fakat biz uyguladığımız her işlemi boruların içerisinde yaparak tıkanıklık açma işlemine daha farklı bir boyut getiriyoruz. Ne dolapları ne de duvar da oluşturulacak derin çukurlar bizim yaptığımız işlemler de görmeyeceğiniz bir yöntemdir. Amaç mutfak tıkanıklığı açma işlemi ise bunu en başarılı şekilde yapmak için geliştirdiğimiz cihazlarımız ile siz de kalıcı onarımları tercih etmelisiniz. Makul fiyatlar içerisinde verdiğimiz bu hizmetin karşılığını alacak ve tüm gider problemlerini bir işlemle ortadan kaldırmış olacaksınız.