PETEK TEMİZLİĞİİ Arşivleri -
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78
Slide 1

Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olurken yaşanan gelişmeler doğrultusunda da birçok firmaya rahatlıkla ulaşıp gider boruların da meydana gelen her türlü sorunu rahatlıkla giderebiliyoruz. Su sızıntısı yada kaçak gibi bir durumun oluşma alanı suyun geçtiği tüm ha..

Devamını Oku
Slide 1

Petek Temizleme

Petek temizleme yapılırken uygulanan işlemler ağının oldukça önemi vardır. Kimi firmalar bu işlemleri basit ve kandırma yolunu seçerek 5-6 liralık malzeme kullanıp yaparken kimi firmalar ise oldukça kaliteli ürünler ile doğru yöntemler içerisinde yaparlar. Bunlar arasında ayrımı ..

Devamını Oku
Slide 1

Petek Temizliği

Petek temizliği nedir? Çoğunlukla kış aylarında sürekli bir kullanımın hakim olduğu petekler de zamanla içeride oluşmaya başlayan pisliklerin peteklerin verimini düşürerek iyi ısınamamasını sağlayan tüm etkilerden kurtarak daha temiz bir düzenek içerisinde ısınmamız için yapılan ..

Devamını Oku
Slide 1

Su Sızıntı Tespiti

Su sızıntı tespiti yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar problemlerin de kalıcı bir şekilde giderilmesin de oldukça etkili oluyor. Sızıntıların hattımızın en büyük problemlerinin arasında yer almasını sağlayan etkisi ilkel çözüm uygulamalarının çok fazla etkili olmadığını k..

Devamını Oku
Slide 1

Su Kaçağı

Su kaçağı gibi problemleriniz bir türlü bitmek bilmeyen dertleri artık sizi zor durumda bırakmaya mı başladı! Biz tüm bu sorunları ortadan kaldırıyoruz desek.. Su kaçağının oluşum nedenleri ve şekillerini bilerek hareket etmek kaçağın giderilmesin de öncelikli etkenlerden biridir..

Devamını Oku
Slide 1

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma kimi ustalarla kabus dolu saatleri kapsayan işlemleri olarak aklınız da kalmış olabilir. Eğer tıkanmaya sade bir gözle bakarsanız evet çözümü oldukça zor olur. Fakat biz tıkanmaya baktığımız gözleri çoğaltarak çağımızın teknolojisinin gerektirdiği şekilde hizmetle..

Devamını Oku
Slide 1

Kanal Temizleme

Kanal temizleme yaptırmaya karar verdiysek bunun öncesinde yaşadığımız birçok sıkıntı vardır. Yaşanılan sıkıntılardan en çok etkilenilen yerler bodrum ve zemine yakın noktalarda oturanlardır. Eğer kanal yaşanan bir tıkanma varsa bunun yukarıya doğru oluşan etkisi öncelikle tuvale..

Devamını Oku