Su Tesisatçıları
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Su Tesisatçıları

Ana Sayfa > GENEL > Su Tesisatçıları

Su Tesisatçıları

İstanbul Su Tesisatçıları

Su tesisatçıları kapsamında hizmet veren birçok firma vardır. Su giderlerinde yaşanılan birçok sorunun temelin de atılan maddelerin etkisi ve uygulanan tıkanıklık açmanın etkisi vardır. Şu bir gerçektir ki hepimiz pis su giderlerini oldukça fazla kullanırız. Bu kullanım sürecinde dökülen pis sular olduğu kadar atılan maddeler de azımsanmayacak kadar çoktur. Bu nedenle su tesisatçıları ile su kaçağının önüne geçmeye çalıştığımız gibi zaman zaman yaşanan su gideri tıkanması da önemli bir durumdur. Tıkanan giderlerin tamamen gidişi kesmesi bir anda tüm pisliğin etrafa saçılmasını sağlar. Pis suyun evinizin içerisin de dolaştığını görmek de hiç hoş bir durum olmaz ve tıkanıklığın açılması için tesisatçılardan yardım alırız. Yapılan tıkanıklık açma işlemi bir nevi yaşanılacak sorunların da önünü açar. Tıkanma tam olarak tespit edilmeyen özenmeden yapılırsa şans eseri açılan tıkanıklık sonrasında su kaçağı sorunu yaşamak kaçınılmaz olur.

Hasar gören borulardan sızan su zamanla kaçak oluşturacak kadar büyür. Buraya kadar anlatmak istediğimiz su kaçağının tek bir nedene değil gider boruların da uygulanan her işleme bağlı olduğunu anlatabilmektir. Umarım bunu en iyi şekilde anlata bilmişizdir. Yaşanılan bu sıkıntılar sonucunda su tesisatçıları olarak evimizi emanet ettiğimiz ustalarımıza asıl iş düşmektedir. Doğru ve yerinde müdahaleler ile kaçağın oluştuğu bölgeye yapılacak müdahale bir işlemin temelini oluşturur. Zaten ustanızın sorunu bilerek hareket edip etmediği rahatlıkla anlarsınız. Nasıl mı? Eğer saatlerce süren incelemelerin sonu gelmiyorsa ve bir türlü onarım aşamasına gelinemediyse ustanızın bu işi tam bilmediğini gösterir. Fakat hem kullanılan cihazlar hem de yapılan işlem kalitesinde birkaç saat içerisinde su tesisatçıları tarafından giderilen en kaliteli kaçak onarımları her türlü işlemin artık ne kadar kolay olduğunu da göstermektedir.

Su tesisatçıları belki bizim bu zamana kadar birçok kez ihtiyaç duyduğumuz kişilerden biri olmaktadır. Tesisat boruların giderden döktüğümüz suların sağlıklı bir biçimde kanala aktarılmasını sağlayan önemli bir sistemdir.  Bunun için iki ayrı hat olarak döşenen tesisatlar hem temiz hem de pis suyu birbirinden ayırarak rahat bir geçiş sağlanmıştır. Bu geçiş işlemlerin de en çok sorun çıkan tabi ki bizim de kullanım sıklığımızın oldukça etkisi olan pis su gideridir. Giriş katta iseniz su tesisatçıları yapması gerekeni rahatlıkla yapar. İşlem yapılacak alan daha sınırlı bir hale gelir. Fakat ara katta meydana gelen su kaçağı için tüm noktaları incelemek gerekir. Hele ki alt katın tavanın da meydana gelen yavaş bir sızma durumu söz konusu ise bu durumda yapılacak işlemler daha farklı ve problemi tespit edebilecek yapıda olmalıdır.

Su kaçağını tespit etmek aynı anda birden çok noktayı incelemek gerekebilir. Bunun için tek bir usta bize her zaman yeterli olmaz. Mutlaka en az iki ustanın müdahale etmesi gerekir ki bu da işlemi daha kolay bir hale getirir. Bir tanesini bulduk da ikinciyi nasıl bulacağız diye düşünüyorsanız buna oldukça yakınsınız. Normal şartlar altında bizi tercih eden tüm müşterilerimizin ev yada iş yerlerine giden onarım ekiplerimizin en az iki kişiden oluşmaktadır. Her türlü kaçak problemine müdahale edebilecek bilgi de olan su tesisatçıları ile çalışmak sizin içinde oldukça kolay olacaktır. Kullandığımız tüm cihazlar gider boruların da meydana gelmiş her türlü problemi noktasal olarak tespit ederek onarılmayan bir noktanın kalmasına da izin vermemiş oluyoruz. Bu sayede su tesisatçıları ile rahatlıkla giderdiğimiz problemlerinizin keyfini çıkarmak da size kalıyor.