Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma

Ana Sayfa > GENEL > Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma

Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma

Robotla Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma

Atık su borusu tıkanıklığı açma gibi işlemler de öncelikli olarak kanaldan yapılacak bir takım müdahaleler daha etkili sonuçların alınmasını sağlayacaktır. Su borusu tıkanıklığı ile kanalın ne alakası var diye soracak olursanız cevaplandıralım. Evimiz de yada iş yerlerimiz de tuvaletten yada mutfak lavabolarından dökülen pis sular direk kanal borusuna bağlı olduğu için kanala tahliye sağlanır. Kanalda da meydana gelecek küçük bir tıkanma yada daha başka bir sorun da atık su borusundan gelen maddelerin tahliyesine izin vermeyerek boruların içerisinde birikmesine neden olur. Bu nedenle sadece borular üzerinde meydana gelen tıkanmayı gidermek değil aynı zaman da içeride yapılacak detaylı bir inceleme kalıcı sonuçlar için gerekli olmaktadır. Bu işlemlerin uygulanarak yapıla atık su borusu tıkanıklığı açma işlemleri sayesinde her geçen gün çok daha fazla tercih edilmekteyiz. Oluşan tıkanma kanal da yada su borularında meydana gelen bir tıkanma olsa bile her durumda etkili sonuçlar sunmaktayız.

Atmış olduğumuz kuruyemiş kabukları, yemek artıkları ve daha birçok maddenin onarımında kullanılan tıkanıklık açıcı teller cihazlara olarak bağlı çalıştırıldığın da atık su borusu tıkanıklığı açma işlemine başlanmış olur. Atılan bütün maddelerin parçalanarak giderden temizlenmesini sağlayan bu cihazlar sonucunda tabi ki işlemimiz bitmemektedir. Aynı zaman da borular içerisinde hiçbir pislik kalmadığı için daha rahat uygulanabilen görüntüleme işlemi sayesinde ana sorunun tespitleri kısa zaman içerisinde yapılarak tek tek borunun hasar görmüş noktaları belirlenir. Kalıcı ve uzun süreler sorunsuz bir kullanım içim öncelikli olarak şart olan işlem boruda ki hasarın etkili bir şekilde giderilmesi olduğu için her zaman bu noktaya çok fazla dikkat ederek onarımlarını yapmaktayız. Atık su borusu tıkanıklığı açma işlemlerinde son derece kalıcı olan bu işlemleri denemek için bence bizlere mutlaka ulaşmalısınız.

Atık su borusu tıkanıklığı açma konusunda yaşanan sıkıntıların büyük bir çoğunluğu kanaldan oluşan problemlere dayanmaktadır. Pis su giderlerinin tuvalet giderlerini de alarak direk kanal giderlerine bağlı olması her açıdan iki noktanın da problem yaratmasına neden olmaktadır. Oluşan bu problemler karşısında eskide yapılan yöntemlerin tercih edilmesi boş yere evinizin harabeye dönmesinden başka bir işe yaramamaktadır. Bu tarz durumların engellenmesi konusunda kullanılan robotlar ile tıkanman hangi noktada olursa olsun her durumda en kalıcı sonuçların alınması hiç de zor olmamaktadır. Tıkanmanın meydana geldiği noktaların hiçbir bölgesinde kırma ve parçalama gibi işlemler uygulanmadan içeriden yapılan müdahaleler ile atık su borusu tıkanıklığı açma işlemleri sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır.

Atık su borusu tıkanıklığı temiz su borularına göre daha yüksek oranda tıkanıklık yapmaktadır. Bunun sebebi ise giderlere atılan erimeyen maddelerdir. Erimeyen atıklar giderde zamanla birikerek tıkanmaya yol açmaktadır. Atık su borusu tıkanıklığı meydana geldiği andan itibaren kötü sonuçlara yol açmaktadır. Meydana gelen taşmalar ve kötü kokular ortaya zararlı bakteriler salarak sağlığınıza da zarar vermektedir. Atık su borusu tıkanıklığının noktasal tespitini yapmak pek de kolay bir işlem değildi. Fakat gelişen teknolojik kamera sistemli cihazlar sayesinde atık su borusunun içindeki tıkanıklık noktasal olarak tespit edilebiliyor. Gelişmiş tesisat firmaları tarafından kullanılan bu cihazlar sayesinde atık su borusunda tespit yapmak ve tıkanıklığı gidermek hiç de zor bir işlem değildir. Su borusu kullanılmış tahliye (yani pis)sular içinde üretilmektedir.