Su Tesisatı
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Su Tesisatı

Ana Sayfa > GENEL > Su Tesisatı

Su Tesisatı

Su Tesisatı Yapımı

Su tesisatı giderden döktüğümüz suların rahatlıkla gitmesini sağlayan önemli bir hattır. Su geçişinin olması gereken her yere döşenmek zorundadır. Döşenirken dikkat edilmesi gereken de birkaç husus vardır. Suyun akışının normal hızında olması için belli bir eğim içerisinde döşenmesi gerekir ve birbirine eklenen borularının tam bir uyum içerisinde olması gerekir. Zorla oturtulmaya çalışılan yada bundan bir sorun olmaz deyip önemsememek daha su tesisatı ilk döşendiği dakikadan itibaren bir takım sorunlar ile bizi zor durumda bırakır. Dolapları açtığınız da yada belli bir noktada biriken su birikintileri gördüğünüz zaman ister istemez moraliniz bozulur. Su kaçağı öyle bir sorundur ki özellikle dolap içlerinde meydana geldiği durumlar da dolapların çürümesine neden olarak maddi hasarın boyutlarını arttırır. Artan maddi hasarlar beraber su tesisatı üzerinde oluşan problemler iyice içinden çıkılmaz bir durum haline gelmeden hemen bizleri arayın.

Mevsim Kanalizasyon bünyemizden çalışan tüm ustalarımızın teknoloji harikası ürünleri ile çalıştığına siz de şahit olun. Bu cihazlar sayesinde su kaçağını bulmak hiç de zor değildir. Uygulanan işlemler sonucun da su tesisatı bir sorun olmaktan çıkarak yapması gereken işlevi en doğru şekilde yerine getirir. Bazı ustaların pis ve temiz su kaçağı diyerek ayırıp ben pis su kaçağı onarımı yapamam demelerin şahit olmanıza gerek yok. Su kaçağı tespit cihazları ile pis su giderlerinin içerisine gönderilen kameralar sayesin de hangi noktada kaçak oluşmuş, etrafın da ne derece hasar meydana getirmiş her şey net bir şekilde görülür. Bu şekilde görülen bir kaçağın onarımı da aynı derece de kolay olur. Teknolojik çözümler ile hayatımızı oldukça kolaylaştıran robotlar sayesinde su tesisatı ile ilgili her türlü durumda 7/24 hizmet veren onarım ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Su tesisatı evimizin olmazsa olmazları arasında yer alıyorsa bakımları için illa ki bir kaçak yada tıkanma oluşumunu beklememek lazım. Hattım da hiçbir sorun yok ki diyenlerin %75 i su kaçağı problemleri yaşadığının farkında bile değildir. Bazen sinsi sinsi ilerleyen su kaçağı gece yattığınız yada evden birkaç günlüğüne ayrıldığın zaman da patlak vermesi su tesisat problemlerinden sadece bir tanesidir. Evine girdiği anda her tarafı su içerisinde gören ve bir anda telefona sarılıp bizi arayan birçok müşterimiz vardır. Gün içerisin de aldığımız telefonların çoğu acil durumlardır. Peki su kaçağını bu dereceye gelene kadar anlamak mümkün değil mi? Eğer dikkatli olursak bunu anlayabiliriz. Arada sırada yapılması gereken birkaç işlem hattımız da su kaçağının olup olmadığını en doğru şekilde bize gösterir.

Bu işlem su saati ile yapılmaktadır. Vanadan kapattığımız su tesisatların de uzun bir süre geçmesine rağmen hala az da olsa dönmeye devam ediyorsa hatta su kaçağı var demektir. Su tesisatı ile ilgili de arayabileceğiniz firmalardan biri Mevsim Kanalizasyon olmalıdır. Hem çağrı merkezlerimiz de sizinle ilgilenen bilgili kişilerin sorunlarınızla yakından ilgilenmesi her şartta en iyi onarım ekiplerimizin servisleri ile su sızıntısı kolayca tespit edilebilir hale gelir. Sorunu bilerek işleme başlamak her zaman en iyi olanıdır. Bilmeden varsayımlar ile su sızıntısı çözülmez. Eğer çalıştığınız ustalarınız bu şekilde işlem yapıyorsa bence düşünüp başka firmalardan destek almak gerekir. Tekrar bir yanılgı ve yanlışlıklar içerisinde yapılan işlemlere şahit olmak istemiyorsanız o halde bizi arayın. İşinde uzman kadrolarımız ile sizi mahçup etmeyelim. Su tesisatı bu zamana kadar yeterince katlanmanız gereken problemler arasında yerini aldı. Artık bunlara doğru çözümleri bulmanın vakti gelmedi mi?