Kanal Açma Robotu
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Kanal Açma Robotu

Ana Sayfa > GENEL > Kanal Açma Robotu

Kanal Açma Robotu

Kırmadan Kanal Açma Robotu

Kanal açma robotu belki de bu zamana kadar hiç duymadığınız bir tabir olduğu için bu yazıyı es geçmek gibi bir yanlış sakın yapmayın. Hayatımızın her alanın da etkili bir şekilde kullanmış olduğumuz teknoloji artık tesisat sektöründe de birçok yeniliğin önünü açmaktadır. Üstelik bu noktada uygulanan işlemlerin bütün tıkanıklık problemlerin de etkili çözümler üretmesi eski işlemlerin rafa kaldırılmasına neden olmuştur. Tabi ki bunun farkında olan birçok firmanın bu konuda sırf maddi kazanç uğruna eski işlemleri yeni ve gelişmiş cihazlar olarak sizlere satmasına izin vermemeniz gerekmektedir. Bir teknoloji harikası olan ürünlerin sadece birkaç firma tarafından uygulanabilir olması bulunması açısında zor olduğu düşünseniz bile aslında tam da doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Meydana gelen bir kanal sorununuz var ve etkili bir çözüm arayış içindeyseniz sizin için son derece kolaylık sağlayan yöntemlerden biri olan kanal açma robotu sayesinde hiçbir meziyetli işleme gerek duyulmadan etkili bir şekilde önüne geçilmektedir. Öncelikli olarak meydana gelen sorunun tespitinin etkili ve hatasız bir şekilde yapılmasını sağlayan kameralı robotlar ile kanalın içerisinde yapılan incelemeler sayesinde kısa zaman içerisinde kanal açma robotu ile işlem yapılacak bölgelerin tespiti yapılır. Belirlenen bölgeler de kullanılan cihazlara bağlı kalın tellerin uçlarında bulunan kanca şeklinde ki yapı sayesinde hızlı bir şekilde dönmesi sağlanarak borunun içerisinde yada belli bir noktada birikmiş bütün pisliğin küçük maddelere ayrılmasını sağlayarak yavaş yavaş açılan gider borusu bu sırada dökülen tazyikli sular ile tahliye sağlanır. Kısa bir süre devam eden bu işlem sonucunda açılan kanal hattınızın isteğinize bağlı olarak boruda yada hatta meydana gelen bir sorun olup olmadığının tespiti yapılarak aynı onarım ekibimiz tarafından kanal açma robotu ve görüntülü kamera sistemli cihazları giderilmesi sağlanır.

Kanal açma robotu sayesinde uygulanan işlemlerde son derece uzman işlemlerin uygulanması artık aynı gün içerisinde onarımı yapılan kanaların sorunsuz bir şekilde kullanımına devam etmeniz sağlanmaktadır. Meydana gelen tıkanmanın onarımı ne kadar zor olursa olsun her seferinde noktasal tespit cihazlarının kullanımı sayesinde çok daha doğru sonuçların alınmasının sağlanması oluşan tıkanmaya hangi noktadan müdahale yapılması gerektiğini en doğru şekilde göstermektedir. Sorun odaklı yapılan bu işlemler ile hem hızlı şekillerde problemlerin giderilmesi sağlanır hem de kalıcı çözümler ile sürekli tekrarlayan problemler ile uğraşmanız engellenmektedir. Kullanılan robotlar ile saatlerce süren işlemlerin sadece dakikalar içerisinde yapılması kanal açma robotu işlemlerinin daha fazla tercih edilmesin de önemli bir etken olmaktadır.

Kanal açma robotu uzman ellerde yapıldığı zaman doğru sonuçlar vermektedir. İsterseniz bu cümleyi biraz açarak sizi daha fazla bilgilendirelim. Evlerimizde var olan tuvalet, lavabo gibi pis suların gönderildiği giderler sayesinde sular tahliye olarak kanallardan geçmektedir. Kanallarda oluşabilecek en ufak bir tıkanıklıkta bu suların tahliye olmasını engelleyerek bazen evlere kadar taşmasına neden olarak içinden çıkılmaz haller almaktadır. Eve taşma sırasında hem görüntü hem sağlık açısından çok ciddi derece de zarar vermektedir. Kanalda meydana gelebilecek bir tıkanıklık aynı apartmanda ki bütün daireleri etkilemeyebilir.